O firmie Oferta Kontakt
Ze względu na różnorodność zainteresowań firm w gestii organizacji imprez postanowiliśmy, aby podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie.

Nie tworzymy rozwiązań szablonowych. Program imprezy każdorazowo przygotowywany jest na podstawie analizy potrzeb klienta i zawsze dostosowywany jest do grupy i jej wymogów, nawet tych najbardziej wyszukanych.

Paintball, quady, konstrukcje linowe, terenowe wyprawy samochodami czy zajęcia budujące zaufanie w grupie to tylko niektóre elementy naszej oferty, którą sukcesywnie rozbudowujemy, aby stale podnosić jakość i różnorodność naszych usług.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu podnoszeniu standartów obsługi klienta wszelkie, nawet najbardziej ekstremalne elementy naszych programów, są bezpieczne i jednocześnie dostarczają wysokich dawek adrenaliny każdemu uczestnikowi.

Jestesmy elastyczni. Organizujemy znakomitą zabawę w dowolnie wybranym miejscu. Imprezy tematyczne, obsługa dużych imprez masowych w zakresie oferty sportów ekstrmalnych nie stanowią dla nas problemu.

Jeśli potrzebujesz większej ilości informacji - zapraszamy do kontaktu.
Site designed: 5dstudio.pl